Search results for "furosemide"

 • Frumil

  Amiloride And Furosemide 5mg + 40mg

  Generic Frumil is a combination of two diuretics used for treating fluid retention (oedema), either in the legs or on the lungs.
  Daha Fazla Bilgi

  ₺ 26.68
 • Lasix

  Furosemide 40/100mg

  Jenerik Lasix, konjestif kalp yetmezliği, karaciğer hastalığı veya böbrek hastalığı ile ilişkili, yüksek kan basıncı ya da su tutma (şişlik) tedavisinde kullanılır.
  Daha Fazla Bilgi

  ₺ 16.77
 • Aceclofenac

  Aceclofenac 100mg

  Aceclofenac, fenilasetik asit türevleri grubundan, anti-inflamatuar, analjezik, ağrı kesici ve antipiretik etkileri olan, steroid olmayan bir anti-inflamatuar ilaçtır.
  Daha Fazla Bilgi

  ₺ 16.46
 • Dilantin

  Phenytoin 100mg

  Generic Dilantin is used for treating tonic-clonic (grand mal) and partial seizures. It is also used to prevent and treat seizures that may occur during or after brain or nervous system surgery.
  Daha Fazla Bilgi

  ₺ 32.93
 • Janumet

  Sitagliptin-metformin 500mg + 50/1000mg + 50mg

  Generic Janumet and sitagliptin are oral diabetes medicines that help control blood sugar levels. Generic Janumet works by decreasing glucose (sugar) production in the liver and decreasing absorption of glucose by the intestines. Sitagliptin works by regulating the levels of insulin your body produces after eating
  Daha Fazla Bilgi

  ₺ 38.45
 • Lodine

  Etodolac 200/300/400mg

  Lodine is used to relieve the inflammation, swelling, stiffness, and joint pain of osteoarthritis (the most common form of arthritis) and rheumatoid arthritis. It is also used to relieve pain in other situations.
  Daha Fazla Bilgi

  ₺ 19.20
 • Orapred Syrup

  Prednisolone 15mg/5ml

  Orapred (prednisolone) şurup bir glukokortikoid olan prednisolon içerir. Glukokortikoidler, hem doğal olarak oluşan hem de sentetik olan adrenokortikal steroidlerdir, bunlar gastrointestinal sistemden kolayca emilir. Prednisolone Şurup aşağıdaki koşullarda belirtilmiştir: endokrin, romatizmal, hematolojik bozukluklar; alerjik ve ödemli durumlar; kollajen, dermatolojik, oftalmik, solunum, gastrointestinal ve neoplastik hastalıklar; subaraknoid blok veya tüberküloz menenjit, uygun anti-tüberküloz kemoterapi ile eş zamanlı olarak kullanılır.
  Daha Fazla Bilgi

  ₺ 301.69
 • Orapred Dispersible

  Prednisolone 2.5/5/10/20/40mg

  Orapred Dispersible (prednisolone) vücutta enflamasyona neden olan maddelerin salınımını önleyen bir kortikosteroid ilacıdır. Orapred Dispersible oral olarak parçalanan tabletler, artrit, lupus, sedef hastalığı, ülseratif kolit, alerjik bozukluklar, bez (endokrin) rahatsızlıkları ve cildi, gözleri, akciğerleri, mideyi, sinir sistemi veya kan hücreleri etkileyen rahatsızlıklar gibi birçok farklı enflamatuar durumu tedavi etmek için kullanılır.
  Daha Fazla Bilgi

  ₺ 12.35
 • Orapred Oral Drops

  Prednisolone 5mg/5ml

  Orapred oral damla, prednisolone sıvı, böbreküstü bezi tarafından yapılan insan yapımı bir doğal madde (kortikosteroid hormon) şeklindedir. Artrit, kan problemleri, bağışıklık sistemi bozuklukları, cilt ve göz koşulları, solunum problemleri, kanser ve ciddi alerji gibi durumları tedavi etmek için kullanılır. Ağrı, şişme ve alerjik reaksiyonlar gibi semptomları azaltmak için bağışıklık sisteminizin çeşitli hastalıklara verdiği yanıtı azaltır. Tıpkı doktorunuzun belirttiği gibi midenin bozulmasını önlemek için bu ilacı ağızdan, yiyecek veya süt ile alın.
  Daha Fazla Bilgi

  ₺ 312.67
 • Prelone

  Prednisolone 5/10/20/40mg

  Generic Prelone vücudun yangılı alanlarda rahatlama sağlamak için kullanılırdır. O şişlik, kızarıklık, kaşıntı ve alerjik reaksiyonları azaltmak için kullanılır. O sık sık şiddetli alerji veya cilt problemleri, astım, artrit gibi farklı hastalıkları tedavi etmek için uygun olurdur.
  Daha Fazla Bilgi

  ₺ 16.77
 • Tobrex

  Tobramycin 0.3% 5ml

  Tobrex (gözler için) gözlerdeki bakteriyel enfeksiyonları tedavi etmek için kullanılır. Tobrex gözün viral veya mantar enfeksiyonunu tedavi etmeyecektir. Tobrex sadece bakteriyel enfeksiyonların tedavisinde kullanım içindir.
  Daha Fazla Bilgi

  ₺ 438.94

Ülke, dil ve para birimi

 • Siparişimi geçen hafta aldım. Çok teşekkür ederim. Kesinlikle tekrar sipariş vereceğim!!!!! Karım bu sürpriz sonuçları hayretle karşıladı ve bana gelince.... Tekrar 18 yaşımda gibi hissettim. Çok teşekkür ederim. Sizi tekrar haberdar edeceğim:) - David