Search results for "furosemide"

 • Frumil

  Amiloride And Furosemide 5mg + 40mg

  Generic Frumil is a combination of two diuretics used for treating fluid retention (oedema), either in the legs or on the lungs.
  Více Info

  Kč 22.44
 • Lasix

  Furosemide 40/100mg

  Generický Lasix se používá k léčbě vysokého krevního tlaku nebo retence vody (zvyšování) společně s srdečním selháním, onemocněním ledvin nebo jater.
  Více Info

  Kč 14.11
 • Aceclofenac

  Aceclofenac 100mg

  Aceclofenac je lék, nesteroidní protizánětlivý lék ze skupiny deriváty kyseliny fenyloctové, který má protizánětlivé, analgetické, úlevu od bolesti a antipyretické účinky.
  Více Info

  Kč 13.85
 • Dilantin

  Phenytoin 100mg

  Generic Dilantin is used for treating tonic-clonic (grand mal) and partial seizures. It is also used to prevent and treat seizures that may occur during or after brain or nervous system surgery.
  Více Info

  Kč 27.70
 • Janumet

  Sitagliptin-metformin 500mg + 50/1000mg + 50mg

  Generic Janumet and sitagliptin are oral diabetes medicines that help control blood sugar levels. Generic Janumet works by decreasing glucose (sugar) production in the liver and decreasing absorption of glucose by the intestines. Sitagliptin works by regulating the levels of insulin your body produces after eating
  Více Info

  Kč 32.35
 • Lodine

  Etodolac 200/300/400mg

  Lodine is used to relieve the inflammation, swelling, stiffness, and joint pain of osteoarthritis (the most common form of arthritis) and rheumatoid arthritis. It is also used to relieve pain in other situations.
  Více Info

  Kč 16.15
 • Orapred Syrup

  Prednisolone 15mg/5ml

  Orapred (prednisolone) sirup obsahuje prednisolon, který je glukokortikoid. Glukokortikoidy jsou adrenokortikální steroidy, jak přirozeně se vyskytující, tak i syntetické, které se snadno vstřebávají z gastrointestinálního traktu. Prednisolone sirup je indikován v následujících případech: endokrinní, revmatické, hematologické poruchy; alergické a edematózní stavy; kolagenní, dermatologická, oftalmologická, respirační, gastrointestinální a neoplastická onemocnění; tuberkulózní meningitida se subarachnoidálním blokem nebo blížícím se blokem, pokud se použije současně s příslušnou protituberkulózní chemoterapií.
  Více Info

  Kč 253.78
 • Orapred Dispersible

  Prednisolone 2.5/5/10/20/40mg

  Orapred Dispersible (prednisolone) je kortikosteroidní lék, zabraňující uvolňování látek v těle, které způsobují zánět. Orapred Dispersible orálně rozpustné tablety se používají k léčbě mnoha různých zánětlivých stavů, jako je artritida, lupus, psoriáza, ulcerózní kolitida, alergické poruchy, poruchy žlázy (endokrinní) a onemocnění, které postihují kůži, oči, plíce, žaludek, nervový systém nebo krevní buňky.
  Více Info

  Kč 10.38
 • Orapred Oral Drops

  Prednisolone 5mg/5ml

  Orapred perorální kapky, prednisolone roztok, je člověkem vytvořená forma přírodní látky (kortikosteroidní hormon), kterou tvoří nadledviny. Používá se k léčbě stavů, jako je artritida, krevní problémy, poruchy imunitního systému, kožní a oční onemocnění, dýchací potíže, rakovina a závažné alergie. Snižuje reakci imunitního systému na různé nemoci, a tak i příznaky, jako je bolest, otoky a reakce alergického typu. Tento lék se podává perorálně s jídlem nebo mlékem, aby se zabránilo žaludeční nevolnosti, přesně podle pokynů svého lékaře
  Více Info

  Kč 263.02
 • Tobrex

  Tobramycin 0.3% 5ml

  Tobrex (pro oči) se používá k léčbě bakteriálních očních infekcí. Tobrex neléčí virové nebo plísňové oční infekce. Tobrex je určen pouze k léčbě bakteriálních infekcí.
  Více Info

  Kč 369.24

Země, jazyk a měna

 • Ahoj,
  jen Vám chci moc poděkovat za Vaše rychlé a skvělé služby... Tablety mi dorazily v rámci uvedeného termínu dodání. Psal jsem i na Vaši adresu, ale nevím, zda můj dopis dorazil...
  S přátelskými pozdravy... a šťastného Valentýna z Prahy... - Daniel